Festyn 2019

DSC_0792 DSC_0803 Nasze przedszkole zapewnia swoim podopiecznym masę atrakcji, po cudownej wycieczce do Łeby dzieci kolejny raz bawiły się w miłej i rodzinnej atmosferze podczas festynu. Rodzina była motywem przewodnim DSC_0769festynu. Wszyscy jej członkowie, także babcie i dziadkowie, ciocie i wujkowie, mieli okazję wzmocnić swoje więzi rodzinne, zintegrować się podczas wspólnych zabaw sportowo-rekreacyjnych przygotowanych przez animatorów Pszedszkoliady i „Przygoda team”. Dzieci chętnie korzystały z atrakcji. Były kolorowe, wesołe twarzyczki, tatuaże, DSC_0845pomalowane różnymi kolorami tęczy, a także barwne balonikowe cuda.
Podczas festynu można było również skorzystać ze stoisk kulinarnych, w których proponowano kiełbaskę z grilla. Dla spragnionych była kawa, herbata, woda, soki i witaminowe „bomby” w postaci owoców a dla smakoszy popcorn i słodkości – przepyszne ciasta, upieczone przez rodziców.

ZAPRASZAMY DO GALERII!