A tak obchodziły ,,Smerfy’’- Dzień Teatru

KASACJA2 922  KASACJA2 946  KASACJA2 954

Teatrzyki, które wystawiane są dla dzieci w naszym przedszkolu skupiają się zawsze na prezentowaniu pozytywnych wzorców i dróg postępowania, pokazują, że dobro zawsze wygrywa ze złem, wzbogacają wiedzą o człowieku i świecie, w którym funkcjonuje. Każdy spektakl ukazuje jakieś przesłanie oraz morał.
,,Smerfy’’ kilkukrotnie wysłuchały bajki pt,, Czerwony kapturek’’, dlatego też postanowiły spróbować swoich sił i umiejętności aktorskich i odegrać role postaci z tej właśnie bajki. Była scenografia oraz prawdziwe kostiumy.
Musimy przyznać, że praca aktora jest żmudna, gdyż wymaga ciągłego powtarzania swojej kwestii, dużego skupienia, pokonania tremy i oczywiście ,,super’’ pamięci.
Ale takim małym aktorom jak my ,daje dużo radości, satysfakcji i powodów do dumy.