TO BYŁA LEKCJA PATRIOTYZMU

20171113_10465520171113_11084220171113_113249

W dniu 13 listopada br, nasze przedszkole obchodziło Narodowe Święto Niepodległości (11 listopada). Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się w BCK, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień.

Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Halina Klimczak, która powitała zebranych gości min. Burmistrza Bytowa Ryszarda Sylkę, Przewodniczących Rady Rodziców, Rodziców i bliskich oraz wszystkie zebrane dzieci. Głównym celem akademii było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzieci z grupy „Słoneczek” prezentowały wiersze oraz pieśni patriotyczne. Słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym.
Na zakończenie części artystycznej wszyscy obejrzeliśmy film – pokaz slajdów z życia naszego przedszkola, który wzbudził wśród wszystkich wzniosły nastrój, przygotowany specjalnie na uroczystość z okazji Święta Niepodległości.
Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach nasze maluchy uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.
               Bardzo dziękujemy Pani Karolinie Lisińskiej i dzieciom z grupy „Słoneczek”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i udział naszej inscenizacji za wspólne przeżywanie rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę,
szczególne podziękowania składamy
Dyrektorowi Bytowskiego Centrum Kultury Panu Marianowi Gospodarek za udostępnienie sali widokowej i sceny.

Zapraszamy do naszej galerii