„Czyste powietrze wokół nas”

Nasze Przedszkole w roku szkolnym 2016/17 kontynuowało podjęty wcześniej program związany z profilaktyką antytytoniową pt. „Czyste powietrze wokół nas”. Zwieńczeniem tegorocznego programu było zorganizowanie przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Bytowie wraz ze Starostwem Powiatowym w Bytowie konkursu plastycznego pt. „Oddychamy czystym powietrzem razem z Dinusiem”. Konkurs promował zdrowy styl życia oraz zwiększenie wrażliwości dzieci na szkodliwość dymu tytoniowego. W efekcie rozstrzygnięcia konkursu na szczeblu powiatowym 31.05.br Marcelina Kass z gr. IV „Motylki” zajęła II miejsce. Za udział w konkursie Marcelina otrzymała dyplom i nagrodę rzeczową. Brawo Marcelina!!!

Bardzo dziękuję Rodzicom za zaangażowanie i włączenie Marceliny do konkursu plastycznego.
Danuta Huzarek