Dbając o piękny uśmiech

W wyznaczonym terminie „Misie Uszatki” udały się do Gabinetu Dentystycznego „Centrum Uśmiechu” pani doktor Barbary Maszluch-Listwon, która opowiedziała dzieciom jak dbać o zęby. Co robić, jak się odżywiać by cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem. Dzieci w gabinecie utrwaliły jak właściwie szczotkować zęby. Pani doktor  zademonstrowała narzędzia stomatologiczne i sposób leczenia zębów, a przedszkolaki miały okazję poznać narzędzia, regulować fotel na którym ochoczo siadały po kolei i przyjrzeć się akcesoriom stomatologicznym podczas kiedy Pani Doktor sprawdzała dzieciom stan uzębienia. Na koniec dzieci dostały dyplomy „dzielnego pacjenta”.

Bardzo dziękujemy Pani Doktor Barbarze Maszluch-Listwon, która zgodziła się dokonać przeglądu stanu uzębienia u dzieci 5-6 letnich w naszym przedszkolu.