Drodzy Rodzice!

W zdrowym ciele zdrowy duch, sport to zdrowie to powszechnie znane nam wszystkim  hasła. W obecnej sytuacji nabierają jeszcze mocniejszego znaczenia. O tym, że Nasze Dzieci kochają ruch wiemy wszyscy doskonale. Dlatego tak ważne jest aby zaspokoić potrzebę aktywności fizycznej, w tym szczególnym czasie przymusowej przerwy od zajęć przedszkolnych i popołudniowych. To doskonały czas aby to właśnie mama i tata stali się „Super Trenerami” dla swoich dzieci. Zapewniam, że czas poświęcony na zabawy ruchowe ze swoimi dziećmi to najlepsza inwestycja i potężna dawka satysfakcji i radości. Aby wesprzeć Państwa w obecnej sytuacji i natłoku obowiązków domowych. Wysyłam e-maile z opisem i filmikami ulubionych ćwiczeń i zabaw ruchowych z elementami gimnastyki korekcyjnej. Poznaj już dziś zabawy „Dżungla”, „Rabuś Diamentów”, „Koparka” czy ukochany przez dzieci „Berek banan”. Zapraszam do współpracy. Proszę o wiadomość e-mail lub kontakt telefoniczny. Jestem do Państwa dyspozycji.

Ze sportowym pozdrowieniem,
nauczyciel gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej

Tomasz Piekarski 
e-mail: korekcyjna.przedszkole@wp.pl
tel. 510777017 

Poniżej podsyłam link do kanałów, które polecam:

FIT KIDS – zajęcia dla rodziców i dzieci

A dla dzieci tęskniących za Czerwonym Kangurem platformę         https://fittykid.com. (opłata abonamentowa)