Dzień Integracji Społecznej

IMG_20170620_103859davdav

dav

W dniu 20 czerwca dwie grupy integracyjne z naszego przedszkola Biedronki oraz Pszczółki brały udział w Dniu Integracji w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Bytowie. Uroczystość była pełna atrakcji, min.: dzieci obejrzały przedstawienie teatrzyku „Raz Dwa Trzy”, obejrzały walczących rycerzy, uczestniczyły w zawodach sportowych, przedstawiły swoje umiejętności podczas tańca. Mnóstwo atrakcji przygotowanych przez organizatorów, spowodowały, że dzieci wróciły zadowolone i pełne wrażeń.

Serdecznie Dziękujemy Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu im. Dzieci Europy w Bytowie oraz Stowarzyszeniu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Pomóż mi” za pamięć i zaproszenie dzieci z naszego przedszkola!