Festyn Rodzinny 2018!

DSC06699 DSC06697 FB_IMG_1529332159412

W tym roku postawiliśmy na rozrywkę ruchową w celu zachęcenia rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi. Dostarczając wszystkim uczestnikom festynu wielu okazji do radości i dobrego nastroju. Instruktorzy Przedszkolaidy, prowadzący Tomasz Piekarski, Wojciech Kaczmarski, Łukasz Gliniecki przygotowali stacje różnych dyscyplin sportowych, które obstawione były min. przez piłkarza Mateusza Oszmańca , strongmena – Dariusza Wejera, kulturystę – Michała Sienkiewicza „FitHero”. Wiele uśmiechu i zadowolenia dostarczyły zabawy sportowe, w których biali udział rodzice.

20180616_120925 20180616_114224 20180616_101159

Mogliśmy podziwiać prawdziwą walkę rycerzy średniowiecznych z mieczami, halabardami, młotami i tarczami z Zastępu Krzyżogryfa z Bytowa zorganizowaną przez pana Aleksandra Kikcio. Niesamowitą atrakcją była walka przedszkolaków z rycerzami oraz przeciąganie liny przedszkolaków i rodziców ze sportowcami!
Mieliśmy okazję przekonać się, że aktywność fizyczna to nie tylko ćwiczenia, ale również taniec oraz świetna zabawa, którą prowadziła dla nas instruktorka ZUMBY pani Melania Dobosz. Było jeszcze wiele innych atrakcji przygotowanych dla uczestników festynu, które umilały nam czas.

Na festynie był przyjemny moment – podziękowania imienne, w którym wyróżnieni zostali ci, którzy przyczynili się do powstania tej imprezy.
Gorąco dziękujemy Naszym Rodzicom za pomoc w organizacji Festynu Rodzinnego 2018
Zapraszamy do galerii!!!