Hej ho żagle staw…! Dzień Morza

KASACJA2 88020180322_111847IMG_20180322_114421received_1774980239234961 Maluszki i gr.Smerfy odchodziły w przedszkolu Dzień Morza. Z maluchami postanowiliśmy ten dzień spędzić głównie na świetnej zabawie. Wyruszając na morskie głębiny w poszukiwaniu skarbów jakie daje nam morze. Nie straszny był nam porywisty wiatr i sztorm. Śpiewaliśmy piosenki o tematyce morskiej i słuchaliśmy szumu morza, wciągaliśmy żagle, sterowaliśmy statkiem, szorowaliśmy pokład, a nawet zaklinaliśmy papugę naszego pirata! Była bitwa morska z wilkami morskimi z grupy Smerfy i Bratki, wyścig łódek, połów ryb, ucieczka przed rekinem i wiele, wiele innych zabaw i konkurencji. W naszej wspaniałej wyprawie morskiej spotkaliśmy także Harego – wspaniałego żółwia, który w kroku sprinterskim przemierzał nasz pokład statku. Zmęczeni odpoczywaliśmy i opalaliśmy się na morskiej plaży, czekając na „orzeszki w karmelu i lody.” To była świetna zabawa i na pewno ją powtórzymy!!!

Zapraszamy do naszej galerii.