Logopedia

Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszam do kącika logopedycznego. Publikowane będą tu porady, artykuły dotyczące rozwoju mowy dziecka, ciekawostki z dziedziny logopedii, a także propozycje ćwiczeń i zabaw usprawniających i wspomagających wymowę.

W miesiącu wrześniu i październiku  w przedszkolu przeprowadzone zostały przesiewowe badania mowy u wszystkich dzieci.  Na podstawie badania mowy wyłonione zostały dzieci, które objęte są indywidualną opieką logopedyczną.  Czas trwania ćwiczeń to ok. 30 min. i jest on uzależniony od możliwości i potrzeb dziecka.

W naszym przedszkolu istnieje również możliwość skorzystania z konsultacji logopedycznych. Rodziców dzieci objętych terapią logopedyczną zachęcam do kontaktu mailowego : logopeda.przedszkole2@wp.pl

Logopeda – Anna Pałubicka