Misie Uszatki otworzyły PLANETARIUM

149694259589020170608_17260120170607_11394420170608_191152

Misie Uszatki zaprosiły wszystkie przedszkolaki do „MISIOWEGO PLANETARIUM”. Planetarium odwiedziło dziewięć grup. Po zeskanowaniu biletów, dzieci mogły wejść do środka. Dla każdej grupy wiekowej, organizatorzy „MISIOWEGO PLANETARIUM”, przygotowali odrębny program. Odbyły się również projekcje filmów, dzięki którym dzieci dowiedziały się i poznały wiadomości dotyczących przestrzeni kosmicznej, co wchodzi w jej skład i jak zbudowany jest nasz układ słoneczny. Przedszkolaki mogły obserwować i poznać „Misiową Planetę” przez Teleskop i podziwiać kawałki „Meteorytów” przez Mikroskop, a także podziwiać piękne prace wykonane przez starszaki – Układy Słoneczne. Na zakończenie dzieci bawiły się przy kosmicznej muzyce razem z ufoludkiem i dostały przy wyjściu, pieczątki z rakietą na rączkę.

Wszystkim Panią i Przedszkolakom dziękujemy za wizytę w PLANETARIUM i zapraszamy do galerii

                                                                                                       Misie Uszatki z wychowawczynią