,,Ojcze Święty – Pamiętamy’’

To montaż słowno- muzyczny, który przygotowały  ,,Smerfy’’z okazji

      XIX Dnia Papieskiego.

Wzruszający występ dzieci przywołał wspomnienia o naszym rodaku-

Janie Pawle II. U niejednego z zaproszonych gości pojawiła się łezka w oku, gdyż maluchy dały z siebie wszystko, aby to wspomnienie o naszym świętym  począwszy od lat dzieciństwa ,aż po Pontyfikat na zawsze pozostało w naszych sercach i pamięci.

    Bardzo dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za udział w naszej uroczystości. Szczególne podziękowania składamy :

Księdzu Proboszczowi z Parafii św.Katarzyny- Krzysztofowi Gąseckiemu, Księdzu Proboszczowi z Parafii  świętego Jana Pawła II, Papieża w Mądrzechowie – Radosławowi Orlikowskiemu oraz Wiceburmistrzowi – Mateuszowi Oszmańcowi.

Wszystkim, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w przygotowanie   uroczystości serdecznie Dziękujemy.

Bardzo dziękujemy Państwu- Barbarze i Andrzejowi Olczyk za wykonanie pięknego zdjęcia Jana Pawła II ,oraz sesji zdjęciowej z przebiegu uroczystości.

                                      Wdzięczne  ,,Smerfy’’ z  Wychowawcą

Zapraszamy do galerii