Pensjonariusze z domu seniora w Dąbiu, odwiedzili naszych przedszkolaków z okazji – Dnia Dziecka

DSCN7840DSCN7833DSCN7841

DSCN7848Dzieci z grupy ,,SMERFY’’ od kilku lat współpracują z placówką w Dąbiu.

Maluchy bardzo chętnie występują dla podopiecznych Domu Seniora sprawiając Im swoimi ,,smerfnymi popisami’’ wiele radości i uśmiechu na twarzach. Ogromnym zaskoczeniem była wizyta Seniorów w naszej placówce.

Dzieci oczywiście zatańczyły , zaśpiewały dla naszych gości , a następnie była wspólna zabawa przy muzyce , piękny śpiew jednej z Seniorek oraz słodki poczęstunek. Na koniec goście złożyli maluchom życzenia z okazji Dnia Dziecka i wręczyli im słodką niespodziankę.

Bardzo dziękujemy Pensjonariuszom oraz ich Opiekunom za pamięć,

i aby ta więź międzypokoleniowa trwała jeszcze bardzo długo…

Wdzięczne ,,SMERFY’’ z wychowawcą