Pierwsze urodziny ,,SMERFÓW’’

DSC_0418 DSC_0605 DSC_0414 DSC_0371

DSC_0648 12 kwietnia dzieci z grupy VII obchodziły swoje PIERWSZE SMERFNE URODZINY.
Sala w tym dniu jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki, zamieniła się w wioskę Smerfów.
W tym dniu dominował kolor niebieski , nawet zaproszeni goście wystrojeni byli w niebieskie stroje.
Po krótkim przemówieniu Pani Dyrektor oraz powitaniu zaproszonych gości rozpoczęła się smerfna zabawa.
   ,,Zespół ,,Bomki’’ wystąpił ze swoimi skocznymi ludowymi tańcami , a następnie DSC_0637,,Smerfy’’ popisywały się swoimi wokalno- tanecznymi umiejętnościami.
,, SMERFNY POCIĄG’’ zawiózł wszystkich do smerfnej krainy, a tam czekało na dzieci mnóstwo niespodzianek.
GARGAMEL zostawił Smerfom 5 zadań do wykonania , z którymi dzieci świetnie sobie poradziły.
W tym dniu, nie zabrakło smerfnych zabaw, tańców, smerfnego poczęstunku.
Był też ogromny ,,SMERFNY’’ URODZINOWY TORT !!! A zespół ,, Bomki’’ zaśpiewał dla nas ,, STO LAT ‘’.
Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe ,,smerfne’’ dyplomy oraz drobne upominki.
Niewątpliwie był to najbardziej smerfastyczny dzień w tym roku !
OGROMNE PODZIĘKOWANIA SKŁADAMY NASZEJ PANI DYREKTOR – H. KLIMCZAK ZA POMOC W SFINALIZOWANIU NASZEJ SMERFNEJ UROCZYSTOŚCI , PANI L. PIETRULEWICZ Z ZESPOŁEM ,,BOMKI’’  ORAZ WICEDYREKTOR- K. KOŻYKOWSKIEJ Z SOSW , KTÓRE ZASZCZYCIŁY NAS SWOJĄ OBECNOŚCIĄ W TAK  WAŻNYM DLA NAS DNIU. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ PANI BASI OLCZYK, ZA WSPANIAŁE ZDJĘCIA UPAMIĘTNIAJĄCE NASZĄ SMERFNĄ UROCZYSTOŚĆ.

WDZIĘCZNE  ,,SMERFY’’ WRAZ  Z WYCHOWAWCĄ.

Zapraszamy do naszej galerii.