Pożegnania nadszedł czas…

DSC_0292 DSC_0303

Podczas ostatniej uroczystości w grupie, Misie Uszatki (rocz.2010) rozstały się  z przedszkolem. Starszaki pięknie zaprezentowały wiersze i piosenki, były chwile wzruszenia i zadumania. Dzieci wraz z Rodzicami składały podziękowania dla Pani Dyrektor, Wychowawczyni i Pracowników Przedszkola.

 Pożegnaliście przedszkole,
Czeka na Was szkoła, nowi przyjaciele
i wielki ciekawy świat.
Chcę Wam przekazać najcenniejszy skarb:

starszaki-przyjazną dłoń,
-szczery uśmiech,
-otwarte serce.
Życzę Wam kochane „Misiaczki”, aby każdy spędzony dzień w szkole był dla Was wspaniałą przygodą. Pragnę pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.

                                                                                                                                                           wych. Maria Jażdżewska

Dziękujemy za życzenia od Kubusia Platy i jego Rodziców, którzy pomimo dużej odległości, która nas dzieli wciąż o nas pamiętają! Pozdrawiamy!!!