Przedszkolaki ubrały choinkę w Urzędzie Miejskim w Bytowie

150Dnia 06.12.2017r. grupa Biedronki została zaproszona do Urzędu Miejskiego w Bytowie w celu ustrojenia choinki. 129Dzieci przyniosły własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne i wspólnie z zastępcą Burmistrza Bytowa Panem Jackiem Czapiewskim i Przewodniczącym Rady Miejskiej Panem Janem Trederem ubraliśmy bożonarodzeniowe drzewko. 166Dzieci wręczyły również zaproszenia na koncert kolęd i pastorałek oraz kartki z życzeniami świątecznymi. Następnie zostaliśmy zaproszeni do sali obrad, gdzie Burmistrz Bytowa Pan Ryszard Sylka opowiedział dzieciom, czym zajmują się radni i życzył dzieciom, by w przyszłości tam zasiadły. Następnie obejrzeliśmy bajkę świąteczną i poczęstowaliśmy się słodyczami. Na koniec przedszkolaki zaśpiewały dwie pastorałki i powiedziały wierszyk o Mikołaju.