INFORMACJA O REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA NR 2 W BYTOWIE

UWAGA RODZICE

Rozpoczęły się zapisy do Przedszkola nr 2 w Bytowie ul. J. Bauera 9 /ceramika/.

Przyjmujemy dzieci od 3 roku życia. Przedszkole posiada też oddziały integracyjne. Pracujemy od 630 do 1600. Zapewniamy świetną zabawę, realizację podstawy programowej, wprowadzenie w świat pojęć matematycznych, rozwijanie zdolności plastycznych i muzycznych, działania rozwijające integrację społeczną, wycieczki i dużo zabaw na świeżym powietrzu, gdyż posiadamy duży plac zabaw. Świetna lokalizacja umożliwia nam też częste korzystanie z oferty muzeum, biblioteki czy BCK-u.

Dla naszych wychowanków prowadzimy bezpłatne zajęcia z:

• języka angielskiego,
  • gimnastyki korekcyjnej,
  • logopedii,
  • logorytmiki
  • zajęcia rewalidacyjne i korekcyjno – kompensacyjne.

Dla rodziców organizujemy:

• warsztaty podnoszące kompetencje wychowawcze
  • konsultacje
  • spotkania rodzinne
  • festyn rodzinny

Kadra naszego przedszkola, oprócz wykształcenia kierunkowego, posiada przygotowanie z zakresu oligofrenopedagogiki, logopedii, neurologopedii, terapii i diagnozy pedagogicznej, rehabilitacji, profilaktyki psychologicznej i pedagogicznej oraz pracy z dziećmi z autyzmem z elementami terapii sensorycznej.

Ponadto nauczycielki stale doskonalą swoje umiejętności na różnych kursach i szkoleniach np. z zakresu terapii behawioralnej, „Metody Dobrego Startu”, Klanzy, języka „Makaton” itp.

Do pobrania: Serdecznie zapraszamy