Słoneczka z wizytą na Komendzie Policji

20171106_11543320171106_120536

Poniedziałkowa wyprawa „Słoneczek” do Komendy Powiatowej Policji w Bytowie, z pewnością na długo zapadnie im w pamięci. Podczas spotkania dzieci miały okazję poznać jak wygląda służba policjantów poszczególnych pionów oraz zwiedzić budynek komendy. Dzieci z dużym zainteresowaniem zwiedzały pomieszczenie dyżurnego i salę odpraw. Najwięcej emocji wzbudziło jednak zwiedzanie celi aresztu. Ostatnim punktem wizyty dzieci w bytowskiej komendzie było oglądanie oraz zwiedzanie radiowozu. Każdy chętny maluch miał okazję przez chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant i usiąść w radiowozie policyjnym.

Serdecznie dziękujemy st. asp. Michałowi Gawrońskiem za poświęcony nam czas i oprowadzenie dzieci po Komendzie Policji w Bytowie.