Świąteczna choinka w Urzędzie Miejskim już ubrana…

zdjeciaaaa 353 zdjeciaaaa 374 zdjeciaaaa 415

Powoli staje się tradycją, aby urzędową choinkę ubierały dzieci z naszego Przedszkola .
W tym roku ,,Smerfy’’ przebrane za Mikołajki przyozdabiały ogromną choinkę wspólnie z panem Burmistrzem.
Kiedy maluchy recytowały wiersz ,,A Kto tę choinkę zasiał w ciemnym lesie?, Włodarz miasta zawieszał na choinkę przyniesione przez dzieci piękne gwiazdy. A później to już przedszkolaki ,,uwijały się’’, aby jak najwięcej ozdób pojawiło się na zielonym drzewku. Po wytrwałej pracy Pan Burmistrz zaprosił ,,Smerfy’’ do sali konferencyjnej, gdzie maluchy dały mikołajkowy popis w postaci – wierszy piosenek i tańców. Ponieważ były to bardzo wesołe rytmy, Pan Ryszard Sylka starał się dorównać ,,Smerfom’’ i wygrywał melodie na janczarach.

Na koniec Burmistrz życzył maluchom oraz ich rodzinom pogodnych i radosnych świąt, ale przede wszystkim podziękował im za ich wyjątkową pracę i wręczył słodkie upominki.