Ważne!

SZANOWNI RODZICE

                W związku z decyzją rządu jest możliwość otwarcia przedszkoli za zgodą organu prowadzącego, Burmistrz Bytowa podjął decyzję o otwarciu naszej placówki w dniu 11.05.2020r.

Przedszkole będzie pracowało w godzinach od 6.30-16.00. W pierwszej kolejności przyjęte zostaną dzieci, których oboje rodziców pracuje, a w szczególności dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Tak, więc od poniedziałku zapraszamy dzieci rodziców, z którzy wypełnili i przesłali ankiety, z których wynika, że oboje rodzice pracują a my dodatkowo skontaktowaliśmy się telefonicznie. Pozostali będą mogli przyprowadzić w późniejszym terminie lub po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrektorem przedszkola.

Wszystkich proszę o zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w Przedszkole, a rodziców, którzy przyprowadzą dziecko o przyniesienie wypełnionego oświadczenia. Jeżeli ktoś z Państwa nie ma drukarki to będzie mógł wypełnić oświadczenie na miejscu.

                                                                              Pozdrawiam Halina Klimczak

Procedura postępowania w przypadku zagrożenia chorobą zakaźną w przedszkolu nr 2 w Bytowie

Procedury dla Przedszkola nr 2