Wilgotne oczy od wzruszeń…

zdjeciaaaa 740 zdjeciaaaa 703 zdjeciaaaa 749

WILGOTNE OCZY OD WZRUSZEŃ ORAZ SERDECZNY UŚMIECH I UŚCISK NA KONIEC WYSTĘPÓW – TO NAJCENNIEJSZE ,,DZIĘKUJĘ’’ ZE STRONY SENIORÓW DLA NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

1 -LUTEGO ,,SMERFY’’ ( już tradycyjnie) odwiedziły PENSJONARIUSZY DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W DĄBIU.
Mali artyści z dużym zaangażowaniem (oczywiście bez tremy) bawili Seniorów swoim energetycznym występem niemalże przez godzinę. Na koniec maluchy przekazały wszystkim szanownym Seniorom najserdeczniejsze życzenia
zaśpiewały tradycyjne ,,Sto Lat’’, a w zamian otrzymały gromkie brawa
i uściski . Był też oczywiście słodki poczęstunek .

Nasze przedszkole realizuje wiele działań mających na celu współpracę ze środowiskiem lokalnym. Jednym z nich jest integracja międzypokoleniowa. Integracja niesie korzyści, zarówno dla naszych wychowanków, którzy czerpią wiedzę z doświadczeń starszych, jak i dla Seniorów, którzy dzięki ogromnym pokładom energii naszych dzieci wciąż mają siłę do działania i podejmowania nowych wyzwań.