Wycieczka do FOKARIUM

 vWybraliśmy się do Parku Rekreacyjno-Edukacyjnego Sea Park w Sarbsku koło Łeby. Jest to park o tematyce morskiej a główną jego atrakcją jest fokarium. Dzieci zobaczyły na żywo foki, które zwracały na siebie szczególna uwagę, robiąc przeróżne sztuczki. Kolejną atrakcją dla naszych przedszkolaków było spotkanie interaktywne z zabawnym wielorybem „Błękitkiem”. Spotkaliśmy się z rekinem i innymi stworzeniami morskimi. Zwiedziliśmy wnętrze drewnianego okrętu, w którym mogliśmy przez chwilę poczuć się, jak dawni żeglarze a nawet spotkać się z „Piratami”! Weszliśmy też do wnętrza „Wraku na Wspak”, w którym wszystko było odwrócone do „góry nogami”, a podłoga i stopnie schodów były znacznie pochylone- świetne doznanie nie tylko dla 20180529_121104maluszków. W ptaszarni zobaczyliśmy ptactwo wodne, na czele z pięknymi pawiami. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, wróciliśmy zmęczeni ale pełni niesamowitych wrażeń!!!
20180529_115603Zapraszamy do naszej galerii!!!! – FOKARIUM – wycieczka