Zbiórka Bożonarodzeniowa dla Polaków mieszkających na Kresach

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.  

Jan Paweł II20171124_115930

Drodzy Rodzice wypełnijcie tę szlachetną misję ze swoją pociechą, warto pokazać dziecku, że i ono może pomagać!

W naszym przedszkolu prowadzimy Zbiórkę Bożonarodzeniową dla Polaków mieszkających  na Białorusi, Litwie i Ukrainie. Zbierane będą wszelkie produkty o długotrwałej ważności spożycia, takie jak: makaron, sól, pieprz, cukier, mąka, ryż, kasza, konserwy, olej, herbata, kawa, wszelkie słodycze, owoce w puszkach itp. Mile widziana będzie też chemia kosmetyczna i gospodarcza (mydło, szampony, pasta do zębów, proszek do prania, płyn do naczyń itp.). Apelujemy o kartki świąteczne, na których skreślicie kilka ciepłych słów ku pokrzepieniu kresowych serc i dopiszecie życzenia bożonarodzeniowe oraz na Nowy Rok.

AppleMark

Produkty prosimy przynosić do gr. X  „Misie Uszatki” (III piętro).  Akcja trwa do 10 grudnia, koordynator akcji – Maria Jażdżewska 

Z góry dziękujemy za zorganizowanie wyprawek, za okazane serca, za życzliwość i bezinteresowność. Z całego serca dziękujemy!

zz

 

aaa

ccc