ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE KOCHANE….

smerfy 790smerfy 725smerfy 940

Nadeszła chwila rozstania.      
Jutro tu pustki zagoszczą.

Umilkną gwary, hałasy
A ,,SMERFY’’ pełne radości
Pójdą do pierwszej klasy.

Tymi słowami wiersza 22.06 2017 r. grupa ,,Smerfów’’ pożegnała się ze swoim przedszkolem, paniami, kolegami i beztroską zabawą. Starszaki żegnając się z przedszkolem, dziękowały wszystkim, których w przedszkolu przez te trzy lata spotkały.

Z przedszkolem pożegnały się wierszem, tańcem, piosenką. Wychowawczyni podziękowała wszystkim rodzicom za kilkuletnią współpracę, życzliwość i wspieranie działań przedszkola. Następnie popłynęły życzenia dla dzieci. W końcu nadszedł czas wręczenia dzieciom pamiątkowego tablo, dyplomu i upominków.

,,SMERFIKI’’ życzymy Wam słonecznych, radosnych wakacji ,
a w szkole – samych szóstek i wspaniałych przyjaciół!