loading

Rekrutacja

Informacja o rekrutacji do Przedszkola nr 2 w Bytowie

UWAGA RODZICE 

W Przedszkolu nr 2 w Bytowie rozpoczęła się rekrutacja dzieci na rok szkolny 2023/2024. Nabór potrwa od 16.01.2023 r. do 13.03.2023 r. Ilość miejsc ograniczona. „Wnioski o przyjęcie dziecka…” do pobrania w przedszkolu lub na stronie internetowej w zakładce rekrutacja.

Przyjmujemy dzieci od 3 roku życia. Przedszkole posiada też oddziały integracyjne. Pracujemy od 630 do 1600. Zapewniamy świetną zabawę, realizację podstawy programowej, wprowadzenie w świat pojęć matematycznych, rozwijanie zdolności plastycznych i muzycznych, działania rozwijające integrację społeczną, wycieczki i dużo zabaw na świeżym powietrzu, gdyż posiadamy duży plac zabaw. Świetna lokalizacja umożliwia nam też częste korzystanie z oferty muzeum, biblioteki czy BCK-u.

Dla naszych wychowanków prowadzimy bezpłatne zajęcia z:

języka angielskiego

języka angielskiego

logopedii

logopedii

logorytmiki

logorytmiki

zajecia rewalidacyjne

zajecia rewalidacyjne

gimnastyki korekcyjnej

gimnastyki korekcyjnej

Dla rodziców organizujemy:

  • warsztaty podnoszące kompetencje wychowawcze
  • konsultacje
  • spotkania rodzinne
  • festyn rodzinny

Kadra naszego przedszkola, oprócz wykształcenia kierunkowego, posiada przygotowanie z zakresu oligofrenopedagogiki, logopedii, neurologopedii, terapii i diagnozy pedagogicznej, rehabilitacji, profilaktyki psychologicznej i pedagogicznej oraz pracy z dziećmi z autyzmem z elementami terapii sensorycznej.

Ponadto nauczycielki stale doskonalą swoje umiejętności na różnych kursach i szkoleniach np. z zakresu terapii behawioralnej, „Metody Dobrego Startu”, Klanzy, języka „Makaton” itp.

Karta zgłoszenia dziecka do Przedszkola Nr 2 – 2023/2024 (.pdf)

Uchwała Rady Miejskiej – kryteria rekrutacyjne(.pdf)

Klauzula informacyjna – RODO

Zarządzenie Burmistrza nr 1/2022 z dnia 4 stycznia 2022r.(.pdf)

Skip to content