Informacja o rekrutacji do Przedszkola nr 2 w Bytowie

UWAGA RODZICE

W Przedszkolu nr 2 w Bytowie rozpoczęła się rekrutacja dzieci na rok szkolny 2024/2025. Nabór potrwa od 15.01.2024 r. do 08.03.2024 r. Ilość miejsc ograniczona. „Wnioski o przyjęcie dziecka…” do pobrania w przedszkolu lub na stronie internetowej w zakładce rekrutacja.

Lista kandydatów zweryfikowanych i niezweryfikowanych zostanie ogłoszona 18.03  o godzinie 12:00. Postępowanie uzupełniające 16.04 godz. 12:00.

Przyjmujemy dzieci od 3 roku życia. Przedszkole posiada też oddziały integracyjne. Pracujemy od 630 do 1600. Zapewniamy świetną zabawę, realizację podstawy programowej, wprowadzenie w świat pojęć matematycznych, rozwijanie zdolności plastycznych i muzycznych, działania rozwijające integrację społeczną, wycieczki i dużo zabaw na świeżym powietrzu, gdyż posiadamy duży plac zabaw. Świetna lokalizacja umożliwia nam też częste korzystanie z oferty muzeum, biblioteki czy BCK-u.

Dla naszych wychowanków prowadzimy bezpłatne zajęcia z:

języka angielskiego

logopedii

logorytmiki

zajecia rewalidacyjne

gimnastyki korekcyjnej

Dla rodziców organizujemy:

• warsztaty podnoszące kompetencje wychowawcze
  • konsultacje
  • spotkania rodzinne
  • festyn rodzinny

Kadra naszego przedszkola, oprócz wykształcenia kierunkowego, posiada przygotowanie z zakresu oligofrenopedagogiki, logopedii, neurologopedii, terapii i diagnozy pedagogicznej, rehabilitacji, profilaktyki psychologicznej i pedagogicznej oraz pracy z dziećmi z autyzmem z elementami terapii sensorycznej.

Ponadto nauczycielki stale doskonalą swoje umiejętności na różnych kursach i szkoleniach np. z zakresu terapii behawioralnej, „Metody Dobrego Startu”, Klanzy, języka „Makaton” itp.

Karta zgłoszenia dziecka do Przedszkola Nr 2 – 2024/2025 (.pdf)

Klauzula informacyjna – RODO

Zarządzenie Burmistrza NR 6/2024 z dnia 8 stycznia 2024r.(.pdf)

Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka.(.pdf)